Wypożyczalnia

Gubisz się w ofercie produktów dla dzieci na rynku? Chcesz dokonać zakupu, ale nie wiesz, co będzie dla Ciebie i Twojego dziecka najlepsze? Masz ochotę sprawdzić różne marki, zanim zdecydujesz się na zakup? A może potrzebujesz czegoś tylko na chwilę, bo np. wyjeżdżasz na urlop? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/odpowiedziałeś TAK, zapraszamy do naszej Wypożyczalni!

Wypożyczalnia w swojej ofercie ma: chusty, nosidełka, laktatory, adapter do pasów bezpieczeństwa, wagę niemowlęcą, monitor oddechu, nianię elektroniczną oraz wiele książek. Jeśli poszukujesz czegoś, czego nie ma akurat w naszej ofercie – napisz lub zadzwoń, a na pewno Ci pomożemy :-).

 

Regulamin Wypożyczalni

Właścicielem Wypożyczalni jest Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej”, którego właścicielką jest Zuzanna Kołacz-Kordzińska.

Wypożyczalnia mieści się w Gdańsku na ul. Przytulnej 29/2 i pod tym adresem można odebrać wypożyczany sprzęt. Możliwa jest również wysyłka kurierem – koszt wysyłki (w obie strony) pokrywa Wypożyczający. Czas wysyłki wliczany jest w czas wypożyczenia.

Klientem Wypożyczalni może być każda osoba pełnoletnia, która zaakceptuje regulamin Wypożyczalni i zawrze umowę na korzystanie z jej produktów.

Warunki wypożyczenia (cena i minimalna ilość dni) są ustalane indywidualnie dla poszczególnych produktów.

Opłata za wypożyczenie oraz opłata za wysyłkę produktu jest pobierana z góry.

Przed wypożyczeniem należy skontaktować się z Ośrodkiem Wspierania Rozwoju „Bliżej” (e-mail: ; Tel.: 602698456) w celu sprawdzenia dostępności produktu oraz uzgodnienia terminu wypożyczenia.

Zwracany do Wypożyczalni produkt musi być wyczyszczony/wyprany i w stanie takim, w jakim go wypożyczono.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia wypożyczonego produktu, Klient zobowiązany jest zapłacić jego równowartość rynkową.

Z ofertą Wypożyczalni zapoznaj się TUTAJ